صیغه یابی انلاین ! دکانی جدید برای کلاهبرداری

صیغه یابی انلاین ! دکانی جدید برای کلاهبرداری

با روند افزایشی محبوبیت شبکه های اجتماعی فرصت کلاهبرداری برای یک سری افراد نیز فراهم شده است ! در این پست از سایت قیلوله همه چیز در خصوص سایت های همسر یابی ، صیغه یابی ، ازدواج موقت و …. میپردازیم . همراه ما باشید .

صیغه یابیصیغه یابی

در ماه های اخیر به ویژه در پیام رسان تلگرام ، کانال های زیادی مبنی بر صیغه حلال ، صیغه آنلاین ، همسریابی ، ازدواج موقت و موارد مشابه ایجاد شده اند که همه ان ها به قصد کلاهبرداری از افراد و ممبر ها فعالیت خود را شروع کرده اند .

سایت هایی نیز در این زمینه در حال فعالیت هستند که در آن ها نیز مشخصات درج شده در صفحه فیک و جعلی میباشد و صرفا به منظور کلاهبرداری از افراد ساخته شده اند !

بیشتر بخوانید : راه های کوچک کردن شکم بعد از زایمان

همسریابیروش های کلاهبرداری سایت های همسریابی !

این گونه سایت ها به چند طریق میتوانند از کاربران و مردم عادی کلاهبرداری کنند ! در ادامه به صورت کامل به آن میپردازیم !

۱- هک حساب های بانکی و برداشت غیر مجاز از کارت :

اکثر این افراد با استفاده از صفحه های فیشینگ اقدام به جمع آوری مشخصات کارت های عابر بانک افراد میکنند و در یک زمان کل موجودی حساب های افراد را خالی میکنند . در حقیقت خود افراد مشخصات حساب بانکی خود را در این صفحات وارد میکنند و به ادرس سایت دقت نمیکنند ! این صفحات به قدری دقیق هستند که جای شک را برای کاربر نمیگذارند.

۲- دریافت وجه و عدم ارائه سرویس‌:

نوع دیگر کلاهبرداری این افراد از طریق دریافت حق عضویت است !

در اصل شما برای ورود و ثبت نام در این پورتال ها نیازمند پرداخت مبلغی به عنوان حق عضویت هستید

پس از عضو شدن در این پورتال ها بر خلاف انچه فکر میکنید با یک صفحه خالی و یا مشخصات فیک رو به رو میشوید و در نتیجه وجه پرداختی شما از بین میرود .

۳- فروش اطلاعات

روش دیگر فعالیت این وبسایت ها از فروش اطلاعات است ! در حقیقت بر خلاف دو روش بالا ممکن است سایت ها دارای فعالیت باشند و ضرر اقتصادی به شما وارد نکنند اما منبع درامد این سایت ها از جای دیگری است ! از مشخصات شما و مدارک شما برای کار های غیر قانونی استفاده کرده و یا مشخصات و مدارکی را که وارد و ارسال کرده اید به فروش میرسانند !

 

بهتر است بدانید در حال حاضر هیچکدام از این وبسایت ها و یا کانال هایی که درحال فعالیت هستند دارای مجوز نیستند و فعالیت آن ها بدون شک غیر قانونی است …

سعی کنید با افزایش اطلاعات خود در دام این افراد کلاهبردار قرار نگیرید

 

در صورتی که شما نیز با این موارد رو به رو شدید میتوانید ادرس سایت ها را در بخش نظرات ارسال کنید تا به پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir ارسال و گزارش شود .

100%
نظر کاربران
  • کامل بودن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.