معرفی برترین فیلم های کمدی ۲۰۱۹

معرفی برترین فیلم های کمدی ۲۰۱۹

در این پست از سایت قیلوله قصد داریم ۱۰ فیلم طنز و کمدی برتر سال ۲۰۱۹ را به شما عزیزان معرفی کنیم . همراه ما باشید .

معرفی برترین فیلم های کمدی 2019
معرفی برترین فیلم های کمدی ۲۰۱۹

معرفی فیلم طنز Shazam 2019

Shazam!(شزم) نام فیلم کمدی است که در لیست خنده دارترین فیلم های کمدی ۲۰۱۹ قرار گرفته است.کارگردان فیلم عنوان میکند در خصوص ماجرای فیلم Shazam!(شزم)که قهرمان بزرگی در اطراف یک پسر بچه جوان دور می زند، این پسر بچه فردی است که ناگهان قدرتی به دست می آورد که می تواند با بیان کلمه شزم! به یک ابرقهرمان فرهیخته تبدیل شود.

 

معرفی فیلم طنز ۲۰۱۹ What Men Want

کارگردان فیلم عنوان میکند در خصوص ماجرای فیلم که میل گیبسون جانشین هنسون می شود و ناگهان هنسون این توانایی را به دست می آورد که فکر مردان را بخواند…هنسون سرگرم کننده ترین بازیگراین فیلم میباشدکه نقش هایی را اجازه داردبازی کند تا بتواند خودی از خود نشان بدهد.

معرفی فیلم کمدی ۲۰۱۹ Where’d You Go, Bernadette

Where’d You Go, Bernadette (کجا رفتی برنادت) نام یکی از بهترین فیلم های طنز در سال ۲۰۱۹ است.داستان فیلم ازین قرار است که یک دختر ۱۵ ساله می باشد که پس از ناپدید شدن مادرش برنادت با بازی (کیت بلانشت) Cate Blanchett در تکاپوی یافتن او می باشد.

 

معرفی فیلم طنز و خنده دار ۲۰۱۹ Little

Little (کوچک) نام یکی از برترین فیلم های طنز ۲۰۱۹ است.فیلم Insecure ستاره ایسا رای را در فیلم به عنوان یک معاون صبور و شکیبا نشان می دهد که خواستار پروفایل رئیسش می باشد، شخصی که زندگی اش به خاطر رئیسش دچار چالش شد و رئیس او (رجینا هال) در بدن فرد ۱۳ ساله ای (مارسای مارتین) اسیر شد.

 

معرفی فیلم طنز و جالب ۲۰۱۹ Men in Black: International

Men in Black: International (فیلم مردان سیاه پوش – بین المللی) یک فیلم کمدی ۲۰۱۹ است.کارگردان فیلم عنوان میکند در خصوص ماجرای فیلم که کریس همسورث و تزا تامپسون زوج آژانس MiB را بازی کردند که با تعقیب و پیگیری خال سیاه در مردان سیاه پوش مرتبط می شد. همسورث در این بازگویی نقش سرباز پیر را ایفا می کرد و تامپسون نوآموز جدیدی بود، اما خوشبختانه مردان سیاه پوش: بین المللی، سعی نداشت که از اصول و قواعد نمایش اصلی سه نمایش تراژدی پیروی کند در عوض مسیر جدیدی در هسته آن ایجاد کرد. کارگردان این فیلم اف گری است.

 

معرفی فیلم طنز ۲۰۱۹ Isn’t It Romantic

داستان فیلم آیا این رمانتیک نیست Isn’t It Romantic 2019 از این قرار است که ناتالی یک معمار نیویورکی است که به سختی کار می کند تا در کارش شناخته شود، در طول یک ضرب و شتم در مترو بیهوش می شود و به طرز جادویی بیدار می شود و خود را در شرایطی دیگر می یابد …

 

معرفی فیلم طنز ۲۰۱۹ Detective Pikachu

Detective Pikachu (کارگاه پیکاچو) یکی دیگر از بهترین فیلم های کمدی ۲۰۱۹ است که در قالب انیمیشن ساخته شده است.پوکمون یا همان کارآگاه پیکاچو براساس یک بازی سبک ماجرایی که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده بود (به همراه یک نسخه جدیدتر در سال ۲۰۱۸) ساخته شده است و اولین نسخه لایواکشن/انیمیشن مجموعه پوکمون است.

 

معرفی فیلم زیبا و طنز Fighting with My Family

Fighting with My Family (جنگ برای خانواده ام) یکی دیگر از بهترین فیلم های طنز سال ۲۰۱۹ است که تریلر زیبای آن توجه زیادی را به خود جلب کرد.جنگ برای خانواده ام نه تنها خنده دار است بلکه دلگرم کننده است و به دلیل حضور دواین جانسون تبدیل به یک فیلم درخشان شده است. بازیگر زن این فیلم فلورانس پوگ است شخصی که به خاطر فیلم خانم مکبث، دختر کوچک طبل زن و زن کوچک که در حال انتشار است ستاره شد، همه به احترام پوگ قیام کنند!

 

معرفی فیلم کمدی ۲۰۱۹ Seth Rogen/Charlize Theron

Untitled Seth Rogen/Charlize Theron Comedy (فیلم کمدی بدون نام ست روگن / شارلیز ترون) یک فیلم خنده دار ۲۰۱۹ است که هنوز نامی برای آن در نظر نگرفه اند. داستان فیلم در مورد یک دیپلمات بلندپرواز و رک و یک روزنامه نگار hard-partying است که روابط بین المللی را به صورت مسخره ای بیان می کند به صورتی که سعی می کنند تا داستان عاشقانه کلاه قرمزشان را در لفافه قرار دهند.

 

معرفی فیلم طنز Stuber

Stuber (استوبر) نام فیلمی با مضمون طنز است که از دیگر محصولات کمدی ۲۰۱۹ می باشد.دیو باتیتا به عنوان ویکتوریا، کارگاهی که قاتل را پیگیری می کند و کومیل نانجیانی به عنوان راننده که به سمت شبی پر از هیجان می راند. اما این تمام ماجرا نیست، استوبر همچنین قهرمانی دارد که ایکو ایس است و همچنین بتی گیلپین، تمامی هنرمندان رویایی در کنار هم جمع شده اند.

 

 

معرفی برترین فیلم های کمدی ۲۰۱۹

100%
نظرات کاربران
  • خیلی خوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.