روش پاک کردن خالکوبی از روی بدن

روش پاک کردن خالکوبی از روی بدن

در این پست از سایت قیلوله قصد داریم مطلبی در خصوص روش های پاک کردن خالکوبی از روی بدن را برای شما ارائه کنیم . همراه ما باشید .

روش پاک کردن خالکوبی از روی بدن
روش پاک کردن خالکوبی از روی بدن

روش پاک کردن خالکوبی از روی بدن

خالکوبی یا تتو نامی آشنا برای اکثر جوانان میباشد..درواقع خالکوبی به عملی گفته میشود که طرحی طولانی با ماندگاری بالا بر روی پوست ایجاد میشود.
بیشتر کسانی که از خالکوبی یاتتو استفاده میکنند معمولا برای زیباتر شدن این عمل را انجام میدهند..خالکوبی در واقع معنای کلمهtattooبه انگلیسی است که اصل کلمهtatuکه به لاتین بوده و از کشور ناهیتی واقع در اقیانوس آرام آمده است.
بسیاری از شما احتمالا از تتو یا خالکوبیتان خسته شده اید و به دنبال راه کاری برای ازبین بردن آن میباشید.شاید خیلی ها بارها به پزشک پوست مراجعه کرده اند ولی نتیجه ی قابل قبولی دریافت نکرده اند.ما در اوامه قصد داریم راه کارهایی در خصوص پاک کرون تتو یا خالکوبی را به شما بگوییم.
برای پاک کردن یا برداشتن خالکوبی شیوه های متعددی وجود دارد که بخواهیم نمونه هایی را برایتان آورده باشیم میتواند شامل جراحی کردن ودرنهایت بریدن قسمتی که خال یا تتو دارد و درنتیجه بهم دوختن قسمت بریده شده پوست یا ساییدن پوست تا در نهایت خال یاتتو از بین برود ، پاشیدن پودرهای کریستال اکسید آلومینیوم ، از نمک برای تراشیدن پوست استفاده میشود و نکات و راه کارهایی ازین قبیل وجود دارد.
اما تمام این کارهایی که گفته شد شاید درست باشد ولی بهترین روش از نظر و دید پزشکان لیزر درمانی میباشد.

100%
نظرات کاربران
  • خیلی خوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.