قطعی ترین روش درمان کبد چرب

قطعی ترین روش درمان کبد چرب

در این ساعت از سایت قیلوله قصد داریم مقاله ای در خصوص روش های درمان کبد چرب برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم . همراه ما باشید .

قطعی ترین روش درمان کبد چرب
قطعی ترین روش درمان کبد چرب

قطعی ترین روش درمان کبد چرب

کبد چرب یکی ازبیماری های خاموش و خطرناکی است که در دراز مدت ممکن است فرد بدون اینکه ازاین بیماری اطلاعی داشته باشد به بیماری های خطرناکی مبتلا شود.
کبد چرب یک التهاب کبدی است که دراثر تجمع بیش ازاندازه چربی دربافت کبد ایجاد میشود…دراکثر موارد دربیماری کبد چرب معمولا علامت خاصی وجود ندارد وبه دنبال انجام آزمایش کبد و سونوگرافی کبد مشخص میشود…دربرخی موارد نیز علائمی نظیر خستگی احساس ناراحتی وبی حوصلگی درد مختصر در قسمت فوقانی درسمت راست شکم دیده میشود.
باید بگوییم که کبد چرب یکی از شایع ترین بیماری ها نه تنها در ایران بلکه در جهان است وطبق آمارهای منتشر شده متاسفانه۴۰%مردم ایران مبتلا به بیماری کبد چرب میباشند.
باید درنظر داشت پاکسازی به موقع کبد چرب از ابتلا به بسیاری ازبیماری ها از جمله دیابت و سنگ کیسه صفرا پیشگیری کرده و به رفع بسیاری ازمشکلات نظیر خستگی های مزمن ولکه های پوستی کمک میکند…
اما برای پیشگیری ازابتلا و درمان کبد چرب اکثر بیماران ترجیح میدهند از دارو و روش های گیاهی و نسخه های خانگی استفاده کنند..
اولین توصیه برای درمان کبد چرب اصلاح تغذیه میباشد.باید سرانه ی مصرف گوشت و چربی و مواد قندی بسیار کاهش یابد و جایگزین این ها بیشتر میوه و سبزیجات شود..
اما برای درمان کبد چرب چه بخوریم؟
۱-خوردن هر روز یک مشت برگ زردآلو
۲-خوردن هفت برگ کاسنی بایک استکان عرق کاسنی
۳-مصرف ۲تا۳بار زنجبیل در طول هفته
۴-نوشیدن یک لیوان آب که درآن عصارهء یک لیمو ترش تازه باشد
۵-خوردن یک لیوان آب لبو در صبح وشب
۶-خوردن انواع توت ها برای دفع چربی از سلول های کبدمفیداست.
۷-نوشیدن چای سیز
۸-مصرف روزانه یک لیوان سرکه انگبین/عرق خارشتر/عرق بید و عرق شاه تره

100%
نظرات کاربران
  • خیلی خوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.